Під час наради з соціальними партнерами Управління Держпраці обговорили питання легалізації трудових відносин та заробітної плати в області

дата публікації 01.10.2018

28 вересня 2018 року Світлана Возна, заступник начальника Управління Держпраці у Житомирській області, взяла участь у нараді з представниками обласних управлінь Пенсійного фонду України, Державної фіскальної служби та департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації для обговорення питання реалізації спільних заходів щодо легалізації трудових відносин і заробітної плати в області.

Під час заходу Світлана Возна поінформувала, що на виконання доручення Уряду від 5 вересня 2018 року про проведення заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення, в області проводиться маштабна інформаційно-роз’яснювальна робота. «У вересні інспекторами праці Управління Держпраці разом з соціальними партнерами вже проведено понад 100 таких превентивних заходів. За результатами проведеної фахівцями роботи, фактично лише за три тижні, легалізовано працю 119 найманих працівників», - зауважила заступник начальника Управління Держпраці.

Начальник головного управління Пенсійного Фонду України в області Іван Заінчковський також нагадав, що саме від величини страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, з якої сплачено внески, залежить і право на пенсію, і сам розмір пенсійної виплати та наголосив, що лише спільними зусиллями можна досягти бажаного результату у напрямку подолання незадекларованої праці.

Свої позиції і пропозиції висловили також представники територіального управління Державної Фіскальної Служби та департаменту праці, соціальної та сімейної політики обласної державної адміністрації, зокрема, говорили про посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи під час спільних рейдів з питань легалізації зайнятості населення та забезпечення постійного інформаційного обміну між відомствами.

У підсумку, учасники наради обмінялись думками, обговорили порушені під час наради питання та домовились продовжити плідну співпрацю у напрямку легалізації трудових відносин у регіоні.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області
фото: www.pfu.gov.ua


АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)