Інформування роботодавців щодо профілактики коронавірусної інфекції серед працівників триває

дата публікації 02.03.2020

На Житомирщині продовжується превентивна робота у напрямку профілактики інфікування коронавірусом Сovid-19 та поширення захворювання серед працівників. Щодня фахівці відділів з питань гігієни праці та експертизи умов праці управління Держпраці у Житомирській області інформують роботодавців та працівників торгівлі, організації харчування та транспорту щодо коронавірусної інфекції, масштабів її поширення у світі та заходів, які допоможуть вберегтися від інфікування. Зокрема, з 27 лютого фахівці Управління вже поінформували майже 2000 працівників закладів торгівлі та громадського харчування області.

Інформаційно.
За інформацією МОЗ, станом на 2 березня 2020 року у світі зареєстровано 89 072 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 048 - летальні. Одужало вже 45 074 осіб.

В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

За повідомленням МЗС України станом на 28 лютого інформація про наявність громадян України серед інфікованих COVID-19 на території КНР до Посольства не надходила. Посольство продовжує перебувати на постійному зв’язку з українцями, які відмовились від евакуації.

В Італії у громадянки України, яка прибула з м. Кремона, був діагностований COVID-19. Наразі вона знаходиться у лікарні “Cotugno” (м. Неаполь), а її життю, за даними лікарів, нічого не загрожує. Родичі, з якими контактувала громадянка, поміщені у карантинний режим. Зазначена ситуація перебуває на особливому контролі Генерального консульства України в Неаполі та Посольства України в Італії.

27 лютого розпочалася висадка пасажирів із круїзного лайнера «Diamond Princess», де знаходилося 25 громадян України-членів екіпажу. Після висадки на берег всі пройдуть двотижневий карантин, після чого, за умови повторних негативних результатів відповідних тестів, вони отримають можливість виїзду за межі Японії. Станом на 28 лютого, три громадянина України, в яких діагностовано наявність вірусу COVID-19, продовжують перебувати в медичних закладів м. Токіо. Наразі стан наших співвітчизників задовільний. 27 лютого була виписана з лікарні ще одна громадянка України, яка вже пройшла необхідний курс лікування, та наразі перебуває в одному з місцевих готелів.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області

АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)