Медичні працівники отримали роз'яснення з питань охорони праці в закладах охорони здоров’я

дата публікації 03.07.2018

Фахівці Управління Держпраці у Житомирській області продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальні заходи з питань охорони праці в закладах охорони здоров’я з медичними працівниками області.

Так, за участі спеціалістів Управління Держпраці Володимира Шевчука та Максима Сокова, 22 червня у Житомирському медичному інституті відбулось засідання колегії управління охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації.

В засіданні колегії взяли участь члени колегії, керівники районних і міських лікарень, територіальних медичних об’єднань, центрів первинної медико-санітарної допомоги, обласних лікувально-профілактичних, навчальних медичних і фармацевтичного закладів, начальники управлінь, відділів та секторів охорони здоров’я міст і районів області, головні штатні та обласні позаштатні спеціалісти (дорослі та дитячі), представники облдержадміністрації, обласної ради, районних держадміністрацій, міських рад та ОТГ.

Також 26 червня Володимир Шевчук та Максим Соков провели робочу зустріч з інженерами з охорони праці лікарень та спеціалізованих медичних закладів області на базі Житомирського обласного медичного консультативно-діагностичного центру.

У рамках даних заходів, головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці Володимир Шевчук інформував присутніх, що Держпраці здійснює ринковий нагляд за нехарчовою продукцією, а саме: прості посудини високого тиску; ліфти і компоненти безпеки ліфтів; канатні дороги для перевезення пасажирів, їх вузли та пристрої безпеки; обладнання, що працює під тиском; засоби індивідуального захисту; вибухові матеріали промислового призначення; обладнання та захисні системи, призначені для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах; машини та устаткування; пересувне обладнання, що працює під тиском; знаки безпеки та захисту здоров’я працівників. Вищезазначена продукція повинна відповідати вимогам Закону України «Про загальну безпечність нехарчової продукції» та вимогам відповідних технічних регламентів.

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Максим Соков, зі свого боку, надав роз’яснення щодо змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1107 «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки», нових «Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском» та «Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання».

Фахівці Управління Держпраці окремо звернули увагу медичних працівників на питання нещасних випадків, зокрема, зауважили, що не варто приховувати нещасні випадки, потрібно повідомляти (протягом доби) Управління Держпраці, з метою якісного проведення розслідувань, своєчасного встановлення причини та обставини, з тим щоб не допустити виникнення побідних випадків надалі.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській областіАДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)