Про безпеку праці при веденні робіт по обробці природного каменю говорив інспектор Управління Держпраці у ТОВ «Скоп» та ТОВ «Бантурс»

дата публікації 03.09.2018

Головний державний інспектор відділу гірничого нагляду Зайцев Андрій Миколайович провів семінар-нараду з питань безпечної експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки при веденні робіт по обробці природного каменю для працівників ТОВ «Скоп», ТОВ «Бантурс».

«Створення безпечних умов праці для працівників цехів - досить складна задача, так як під час виробництва використовується значна кількість різноманітного виробничого обладнання та устаткування підвищеної небезпеки», - зазначив інспектор Управління Держпраці.

Зайцев Андрій Миколайович звернув увагу учасників семінару-наради на те, що машини, механізми і устаткування в цехах по переробці природного каменю дозволяється використовувати тільки при їх повній справності, наявності огороджень, пристосувань і приладів безпеки. Обслуговуючий персонал повинен добре знати обладнання машин і механізмів, уміти вчасно виявити несправності й усунути їх, вести роботу з дотриманням вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Справність машин і механізмів повинна перевірятися під час кожної зміни.

Потрібно також дотримання своєчасного проведення профілактичних оглядів і ремонтів машин і устаткування. Ремонт, чищення, змащення, огляд і перевірка технічного стану машин і механізмів повинні проводитися тільки після їх повної зупинки.

У підсумку, фахівець Управління Держпраці у Житомирській області нагадав про необхідність забезпечити своєчасне проведення навчання і інструктажів з охорони праці, забезпечення працівників засобами індивідуального та колективного захисту.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській областіАДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)