Про переваги задекларованої праці у ТОВ Аргіліт

дата публікації 04.03.2020

3 березня у м. Бердичеві інспектор праці Анфіса Тімкова спільно з фахівцями пенсійного фонду та служби зайнятості надавала роз'яснення з питань оформлення трудових відносин з найманими працівниками та переваг задекларованої праці представникам будівельної компанії ТОВ Аргіліт.

Захід відбувся у рамках всеукраїнської кампанії з детінізації зайнятості у сфері будівництва, адже будівництво - це одна з найбільш ризикових сфер, де використовується незадекларована праця та відбувається травмування працівників.

Анфіса Тімкова поінформувала представників будівельної компанії як правильно оформити працівника, коли потрібно укладати трудовий договір, які документи має надати роботодавцю сам працівник, за якою формою укладається трудовий договір. Також інспектор праці звернула на переваги використання задекларованої праці, - "Укладаючи трудові договори з працівниками, ви отримуєте безліч переваг: імідж соціально відповідальної компанії, можливість залучати інвестиції та кращих фахівців, виходити на нові ринки та чесно конкурувати за якістю послуг і ціною."

Довідково.
На Житомирщині триває масштабна кампанія з детінізації зайнятості у будівельній галузі, яка складається з двох етапів.

З 2 по 20 березня проводиться перший етап - превентивний. Зокрема, інспектори праці здійснюють інформаційні заходи, під час яких роз’яснюють роботодавцям та працівникам сфери будівництва переваги офіційного працевлаштування, ризики незадекларованої праці, а з огляду на те, що будівництво є ще й однією із найбільш травмонебезпечних сфер господарювання, фахівці значну увагу приділяють також питанням профілактики виробничого травматизму під час виконання будівельних робіт.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області

АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)