Безпечне виконання робіт в енергетичній галузі обговорили фахівці Управління Держпраці з працівниками ПАТ «Ладасервіс» і ФОП «Макаревич В. В.»

дата публікації 05.01.2018

Широке використання електроенергії у всіх галузях народного господарства зумовлює розширення кола осіб, котрі експлуатують електрообладнання. Тому проблема електробезпеки при експлуатації електрообладнання набуває особливого значення.

З метою попередження нещасних випадків внаслідок ураження електричним струмом та недопущення електротравматизму вцілому, 3-4 січня 2018 року фахівці відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Житомирській області Максим Підгаєць та Руслан Кондратюк, провели інформаційні семінари з питань організації безпечного виконання робіт в електроустановках енергетичної галузі та споживачами електроенергії для працівників публічного акціонерного товариства «Ладасервіс» у місті Бердичів і ФОП «Макаревич В. В.» у Коростишівському районі.

Спеціалісти Держпраці під час семінарів проаналізували причини електротравматизму в енергетичній галузі та енергетичних об’єктах споживачів електричної енергії і звернули особливу увагу на організаційні та технічні заходи для безпечного виконання робіт, зокрема, на комутаційних апаратах і електромережах з напругою 6-10 кВ, в електроустановках із застосуванням автомобілів, вантажопідіймальних машин, механізмів та драбин, а також при роботі з електроінструментом, трансформаторами, перетворювачами, переносними світильниками, переносними електричними машинами та електрозварювальним устаткуванням.

Фахівці наголосили на неухильному дотриманні вимог безпеки та обов’язках осіб, що відповідальні за забезпечення проведення вищезазначених робіт і акцентували увагу на забезпеченості своїх найманих працівників засобами індивідуального та колективного захисту.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області
АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)