Фахівець Управління Держпраці взяла участь у засіданні колегії Хорошівської РДА

дата публікації 05.02.2018

Головний державний інспектор відділу з питань дотримання законодавства про працю, зайнятість та інші нормативно-правових актів Управління Держпраці в Житомирській області Ангеліна Нарівончик взяла участь у засіданні колегії Хорошівської районної державної адміністрації під головуванням Галини Ширченко, голови райдержадміністрації.

Під час засідання фахівець Управління Держпраці надала роз’яснення членам колегії, запрошеним керівникам установ району та структурних підрозділів райдержадміністрації щодо основних положень законодавства про працю. Зокрема, Ангеліна Нарівончик звернула увагу на основні зміни в законодавстві про працю, норми і гарантії в оплаті праці, відповідальність роботодавців у разі порушення законодавства про працю та нові розміри штрафних санкцій.

«З 1 січня 2018 року роботодавці зобов’язані щомісяця нараховувати працівнику за повний відпрацьований місяць заробітну плату не менше 3723 грн. За недодержання мінімальних гарантій в оплаті праці передбачено застосування щодо суб’єкта господарювання штрафної санкції у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного працівника щодо якого вчинено порушення. Наразі це 37 230 грн.», - зазначила інспектор праці.

Наприкінці своєї доповіді Ангеліна Нарівончик нагадала, що консультації з питань застосування законодавства про працю можна отримати, безпосередньо, у фахівців Управління Держпраці у Житомирській області за адресою м. Житомир, вул. Шевченка, 18-А, за телефоном (0412) 34-68-70 або електронною поштою 06zt@dsp.gov.ua.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області
За матеріалами: www.rada-vv.gov.ua


АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)