З суб'єктами господарювання Житомирщини говорили про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції

дата публікації 05.02.2020

4 лютого у Житомирі фахівці Держпраці роз'яснювали суб'єктам господарювання Житомирщини основні положення державного ринкового нагляду за нехарчовою продукцією. До участі у заході запросили представників обслуговуючих та монтажних ліфтових організацій, а також виробників вибухонебезпечних матеріалів промислового призначення.

Проводили захід представники відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Державної служби України з питань праці Сергій Бабенко та Дмитро Бабич, заступник начальника відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Хмельницькій області Олександр Франко, головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Кіровоградській області Станіслав Сітнік та представники відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Дерпраці у Житомирській області Тарас Самойленко та Володимир Шевчук.

Під час семінару фахівці Держпраці та її територіальних органів звернули увагу учасників заходу на правові і організаційні засади державного ринкового нагляду за нехарчовою продукцією та надали практичні рекомендації з питань застосування Технічних регламентів. Зокрема, Технічного регламенту ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів, а також Технічного регламенту вибухових матеріалів промислового призначення.

Довідково.
Державний ринковий нагляд – діяльність органів ринкового нагляду з метою забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам, а також забезпечення відсутності загроз суспільним інтересам.

Метою здійснення державного ринкового нагляду є вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів з відповідним інформуванням про це громадськості щодо продукції, яка при її використанні за призначенням або за обґрунтовано передбачуваних умов і при належному встановленні та технічному обслуговуванні становить загрозу суспільним інтересам чи яка в інший спосіб не відповідає встановленим вимогам.

Держпраці та її територіальні органи відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 573 «Про затвердження переліку органів державного ринкового нагляду та сфер їх відповідальності» здійснює державний ринковий нагляд за 10 видами продукції, що введена в обіг на ринок України відповідно до вимог технічних регламентів та Закону України «Про загальну безпечність нехарчової продукції».

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області

АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)