На колегії ГУ Пенсійного фонду України домовились посилити співпрацю у напрямку подолання незадекларованої праці

дата публікації 06.02.2018

5 лютого заступник начальника Управління Держпраці у Житомирській області Світлана Возна взяла участь у засіданні колегії головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області. Вів засідання начальник ГУ ПФУ в Житомирській області Іван Заінчковський.

Окрім підведення підсумків роботи органів Пенсійного фонду в області за 2017 рік та обговорення організаційних і профільних питань, присутні соціальні партнери Управління Держпраці обговорили й питання подолання незадекларованої праці.

За словами начальника головного управління Фонду в області Івана Заінчковського, з метою подолання в області незадекларованої праці, дотримання розміру виплати мінімальної заробітної плати, погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечено постійний обмін інформацією з органами Держпраці та Державної фіскальної служби в області, як наслідок, за результатами спільної роботи у 2017 році на Житомирщині легалізовано працю понад 5 тисяч осіб.

Світлана Возна також акцентувала на важливості проведеної спільної роботи проти незадекларованої праці, зокрема, в контексті прийняття у 2017 році Пенсійної реформи та висловила щиру подяку за тісну співпрацю та конструктивну взаємодію, яка триває в рамках тристоронньої угоди між Управлінням Держпраці, головними управліннями Пенсійного фонду та Фіскальної служби України в Житомирській області.

«За підсумками 2017 року, в Україні кількість офіційно працевлаштованих громадян збільшилася майже на 300 тисяч. Проте це не означає, що ми можемо призупинитися, навпаки – ми маємо ще більше об’єднати свої зусилля у напрямку подолання незадекларованої праці», - зазначила Світлана Возна, заступник начальника Управління Держпраці.

Окремо Світлана Возна наголосила, - «Держпраці не каральний орган, більшість роботи спрямовано на роз’яснення і попередження порушень трудового законодавства. Фахівці Управління Держпраці проводять щонайменше 2 інформаційно-консультаційні заходи кожного дня. Проте недобросовісні роботодавці мають відповідати за нехтування вимогами законодавства».

Свою думку також висловили виконавчий директор об’єднання організацій роботодавців Житомирскьої області – член колегії Юрій Гамкрелідзе, голова Федерації профспілок Житомирської області Неля Паламарчук.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області


АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)