Понад 550 тис. грн доведеться сплатити власнику швейного цеху у місті Коростень за 5 неоформлених працівників – «волонтерів»

дата публікації 07.05.2018

Фахівці Управління Держпраці в Житомирській області провели інспекційне відвідування, за зверненням колишнього працівника, у швейному цеху міста Коростень. За попередньою інформацією фізична особа-підприємець не провів остаточний розрахунок з колишнім працівником, а також здійснював свою діяльність без укладення з працівниками трудових договорів.

Під час проведення інспекційного відвідування виробничого приміщення цеху, за вказаною у зверненні адресою, інспектори праці Управління виявили 5 неоформлених працівників, які знаходились на робочих місцях у швейному цеху та займались пошиттям одягу. Відповідно біля робочих місць працівників знаходилась готова продукція – пошитий дитячий одяг.

Дружина підприємця, яка знаходилась у момент відвідування в швейному цеху, пояснила, що найману працю він не використовує, а працівники за швейними столами – це волонтери, проте жодних доказів цьому не надала. В свою чергу, сам підприємець також обґрунтовану відповідь щодо перебування у швейному цеху на робочих місцях 5 працівників надати не зміг.

До того ж, під час інспекційного відвідування встановлено, що з колишнім працівником дійсно досі не проведений остаточний розрахунок при звільненні з роботи. Документи, які б підтвердили факт офіційного працевлаштування колишнього працівника, а також сума нарахованої за період роботи та невиплаченої при звільненні заробітної плати підприємець інспекторам не надав.

За вказані порушення керівництвом Управління Держпраці у Житомирській області на фізичну особу-підприємця накладено штраф у розмірі 558 450 гривень.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській областіАДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)