Про шляхи співпраці на шляху до забезпечення гідної праці, безпечних і здорових умов праці

дата публікації 07.10.2020

6 жовтня 2020 року начальник Управління Держпраці у Житомирській області Сергій Сечін взяв участь у профспілковій акції «Європейські стандарти життя – працівникам України» з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю.

У своєму виступі Сергій Сечін вкотре звернув увагу профспілкового активу області, роботодавців та соціальних партнерів на болюче питання використання незадекларованої праці в області. Очільник Управління поінформував про вересневі результати інспекційної кампанії з питань виявлення неоформлених працівників, яка відбувається за участі та сприяння інших органів (ДПС, ПФУ, Служби зайнятостіі, органів місцевого самоврядування, Національної поліції та ін.).

Окремо учасники акції обговорили положення нової Угоди про співпрацю, яка планується для підписання між Управлінням Держпраці та Федерацією профспілок області. У рамках нової Угоди сторони планують посилити діалог та співпрацю у напрямку забезпечення гідної праці, політики зайнятості, безпечних та здорових умов праці, соціального діалогу, соціального захисту, соціального залучення, гендерної рівності та недискримінації.

Пресслужба Управління Держпраці у Житомирській області

АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)