Семінар з працівниками ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія»

дата публікації 09.01.2020

8 січня 2020 року, фахівці відділу з питань експертизи умов праці Ігор Оксаніч та Катерина Протопопова провели семінар з працівниками ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія», під час якого надали роз'яснення з питань проведення атестації робочих місць за умовами праці.

Зокрема, фахівці зазначили, що атестація за умовами праці є комплексною оцінкою всіх факторів виробничого середовища і трудового процесу, супутніх соціально-економічних факторів, що впливають на здоров'я і працездатність працівників в процесі трудової діяльності.

Атестація проводиться на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності й господарювання, де технологічний процес, використовуване обладнання, сировина та матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів, що можуть несприятливо впливати на стан здоров’я, а також на їхніх нащадків, як тепер, так і в майбутньому.

Окремо фахівці нагосили, що проведення атестації робочих місць за умовами праці своєчасно, згідно чинного законодавства, а також створення комфортних та безпечних умов праці для працівників, це обов’язок керівництва підприємства.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області

АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)