До уваги роботодавців! На Житомирщині розпочався другий етап кампанії з детінізації зайнятості

дата публікації 10.02.2020

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, з 10 лютого 2020 року на території Житомирщини інспектори Управління Держпраці у Житомирській області спільно з представниками обласних управлінь податкової служби, пенсійного фонду, Держпродспоживслужби, служби зайнтості, обласної державної адміністрації та інспекторами праці ОМС проводитимуть інспекційні відвідування суб'єктів господарювання області та перевірятимуть оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Нагадаємо, в січні 2020 року на території Житомирської області відбувся перший етап кампанії з детінізації зайнятості, зокрема була проведена інформаційна кампанія щодо недопустимості використання незадекларованої праці. Інформаційними заходами було охоплено більше 6,5 тисяч роботодавців, які здійснюють господарську діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування. Під час інформаційних заходів інспектори праці інформували роботодавців і працівників про ризики використання незадекларованої праці.

Натомість, з 10 лютого цього року розпочинається наступний етап виконання доручення Прем’єр-міністра – інспекційна кампанія, під час якої планується охопити інспектуваннями роботодавців, у яких встановлена невідповідність орієнтовної кількості найманих працівників до Реєстру застрахованих осіб і у яких відсутня позитивна динаміка щодо оформлення трудових відносин після інформаційних заходів.

У зв’язку із зазначеним, у черговий раз звертаємось до роботодавців із закликом оформити трудові відносини з працівниками.

Якщо інспектор праці виявить незадекларованого працівника, він буде зобов’язаний вжити заходи щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

Оформлені трудові відносини – це запорука продуктивної праці та сталого бізнесу!

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області

Подолання незадекларованої праці

АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)