З посадовими особами ПрАТ "ПБК "Радомишь" обговорили пільги та компенсацію за роботу у несприятливих умовах праці

дата публікації 10.08.2018

9 серпня 2018 року, головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Житомирській області Ярослав Карпенко зустівся з колективом ПрАТ "ПБК "Радомишь" та надав роз’яснення щодо пільг та компенсації за роботу у несприятливих умовах праці.

Під час семінару фахівець Управління Держпраці зазначив, що держава гарантує працівникам право на певні пільги та компенсації за роботу в несприятливих умовах праці, а саме: пільгове пенсійне забезпечення, щорічну оплачувану додаткову відпустку, підвищену оплату праці, скорочену тривалість робочого часу, безкоштовне лікувально - профілактичне харчування. Єдиною правомірною підставою для віднесення робочого місця до категорії зі шкідливими та/або важкими умовами праці та надання пільг та компенсації за роботу в таких умовах є атестація робочих місць за умовами праці.

Ярослав Карпенко зазначив, що відповідальність за своєчасне та якісне проведення атестації несе керівник підприємства, установи, організації.

Окремо фахівець звернув увагу на основні помилки, що найчастіше допускають при проведенні атестації та наданні пільг та компенсацій.

Не оминуло уваги і питання відповідальності, передбаченої за допущення працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин та за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці (за роботу у вихідні, нічний час, понаднормово) та ін.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській областіАДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)