Інспектор Управління Держпраці надав роз’яснення працівникам ТД Березівський кар’єр

дата публікації 11.06.2020

Інспектор відділу гірничого нагляду Управління Держпраці у Житомирській області Дмитро Попов надав роз’яснення посадовим особам та працівникам Березівського кар’єру щодо порядку організації навчань та інструктажів на підприємстві, безпечної експлуатації машин, механізмів, устаткування при веденні гірничих робіт.

Перш за все, інспектор нагадав учасникам наради про обов'язок кожного роботодавця розробити і затвердити положення, інструкції, інші акти з охорони праці, що діятимуть у межах підприємства. Дмитро Попов звернув увагу на: складання розгорнутого переліку інструкцій, який охоплюватиме всі види робіт та устаткувань; затвердження переліку та інструкцій роботодавцем; введення в дію тимчасових інструкцій для нового виробництва; доведення інструкцій до працівників; своєчасний перегляд інструкцій.

Також інспектор надав рекомендації щодо проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці. Зокрема, фахівець Держпраці закликав звернути особливу увагу на своєчасне затвердження положення про навчання та формування план-графіків навчання, особливості створення та затвердження комісії з перевірки знань, оформлення протоколів, а також на заборону виконання робіт працівниками, що не пройшли навчання.

Насамкінець, Дмитро Попов зупинився на безпеці при експлуатації машин, механізмів, устаткування при веденні гірничих робіт. Учасники детально розглянули вимоги безпеки до великовантажних автомобілів, вимоги допуск водіїв до керування технологічними транспортними засобами, вимоги до дробарно-сртувального обладнання, вимоги до безпечного перевезення вибухових матеріалів та інші нормативно-правові акти.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області

АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)