Виїзд робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення до Вишевицької ОТГ

дата публікації 11.09.2018

З метою покращення ситуації на ринку праці, детінізації доходів громадян та зайнятості населення розпорядженням голови Радомишльської районної державної адміністрації від 08.08.2018 № 393 затверджений склад робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

За участю інспектора праці Управління Держпраці у Житомирській області Олега Севрука, представників Радомишльського відділення Малинської ОДПІ та УПСЗН Радомишльської РДА відбувся черговий виїзд робочої групи до Вишевицької об’єднаної територіальної громади.

Фахівці провели з присутніми роз’яснювальну роботу з питань відповідальності за порушення трудового законодавства в частині фактичного доступу працівника до роботи без оформлення трудового договору, виплати заробітної плати без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків, а також з питань мінімізації заробітної плати, порушення строків виплати заробітної плати та недотримання державних гарантій в оплаті праці.

Члени робочої групи вкотре наголосили на перевагах отримання легальної заробітної плати та зазначили, які права і гарантії мають офіційно оформлені працівники, згідно чинного законодавства.

Фахівці закликали працівників відмовлятись від виплати зарплати «в конвертах», а роботодавців реєструвати належним чином трудові відносини зі своїми найманими працівниками.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області
За матеріалами: radrda.gov.uaАДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)