За недотримання мінімальних гарантій директору підприємства у місті Коростень доведеться сплатити штраф у розмірі 256 тисяч гривень

дата публікації 11.12.2017

Під час інспекційного відвідування товариства з обмеженою відповідальністю у місті Коростень, яке реалізує свою діяльність у сфері транспорту, фахівці Управління Держпраці у Житомирській області виявили порушення щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці відносно 8 працівників товариства.

Зокрема, заробітна плата працівникам підприємства у 2017 році не виплачувалась у подвійному розмірі - за роботу у святкові і неробочі дні, та у підвищеному на 20% розмірі - за роботу у нічний час.

Наразі, трудовим законодавством передбачений штраф за дане порушення, у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, за кожного працівника, щодо якого воно скоєно.

Слід зазначити, що завдяки інспекторам праці товариство здійснило відповідні виплати працівникам ще під час перевірки. Втім, згідно з Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, штраф за недодержання мінімальних гарантій в оплаті праці вживаються одночасно із внесенням припису незалежно від факту усунення виявлених порушень у ході інспекційного відвідування або невиїзного інспектування.

Відтак, уповноваженими особами Управління Держпраці у Житомирській області накладено штраф у сумі 256 тисяч гривень.


Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області
Фото: google.comАДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)