Інспектор праці Управління Держпраці взяла участь у роботі семінару на тему соціального захисту та проблем працевлаштування осіб з інвалідністю

дата публікації 12.02.2018

У Новоград - Волинському міському центрі зайнятості інспектор праці Управління Держпраці у Житомирській області Тетяна Захарова взяла участь у роботі семінару, присвяченому соціальному захисту та проблемам працевлаштування осіб з інвалідністю. Даний захід відбувся за участі заступника директора Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Тетяни Денисенко.

Вона надала вичерпну інформацію щодо пільг та гарантій у сфері праці працівникам з інвалідністю, виконання нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, обчислення і перевірку виконання нормативу.

Директор центру зайнятості Віктор Сербін наголосив, що службою зайнятості приділяється особлива увага та впроваджуються нові підходи до вирішення проблем працевлаштування людей з інвалідністю, адже вони найбільше потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві.

Тетяна Захарова ознайомила присутніх зі змінами у трудовому законодавстві та зазначила, що роботодавці мають створювати умови праці, які відповідають вимогам індивідуальних програм реабілітації, та забезпечувати додаткові гарантії захисту трудових прав працівників з обмеженими фізичними можливостями. Фахівець Управління Держпраці підкреслила важливість дотримання трудового законодавства, надала інформацію щодо проведення інспекційних відвідувань та невиїздних інспектувань.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області
Фото: Новоград-Волинський МЦЗ


АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)