Про безпечну експлуатацію кисневих балонів у клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського

дата публікації 12.11.2020

З метою запобігання виникненню нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів, систем трубопроводів з киснем у закладах охорони здоров'я, фахівці Управління Держпраці у Житомирській області продовжують активно проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу.

Зокрема, інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Максим Соков здійснив інформаційне відвідування КУ «Обласна клінічна лікарня імені О.Ф. Гербачевського» та звернув увагу на питання дотримання вимог Правил безпеки і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском, зокрема під час експлуатації кисневих балонів та медичних автоклавів.

«Експлуатація кисневих балонів вимагає особливої обережності і суворого дотримання правил безпеки. Неправильне поводження з кисневими балонами або незадовільний їх технічний стан можуть бути причинами серйозних аварій», - зазначив фахівець Управління Держпраці.

Під час заходу Максим Соков надав роз’яснення вимог до розміщення кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем, щодо їх наповнення, зберігання та перевезення порожніх балонів, стосовно їх експлуатації, ремонту та технічного обслуговування.

Пресслужба Управління Держпраці у Житомирській області

АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 43-06-51 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 43-06-51 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 43-06-51 - канцелярія (у робочі дні)