Про дотримання вимог безпеки говорили з директорами закладів освіти міста Житомира

дата публікації 12.12.2017

Спеціалісти Управління Держпраці у Житомирській області спільно з фахівцями Управління освіти Житомирської міської ради провели нараду з директорами навчальних закладів міста Житомир з питань дотримання ними відповідних вимог безпеки у зимовий період.

Володимир Шевчук, начальник відділу з питань нагляду в АПК та СКС, звернув увагу, що з настанням холодної пори зростає ризик травмувань працівників закладів освіти і їх вихованців внаслідок необережної та недбалої експлуатації котелень та опалювального обладнання. Аналіз причин нещасних випадків попередніх років свідчить, що найчастіше до трагедій призводить неналежний технічний стан котелень, недотримання вимог безпеки при їх експлуатації тощо.

Фахівці надали рекомендації щодо організації роботи та ведення необхідної документації з охорони праці. Акцентували увагу присутніх директорів на забезпеченні постійного контролю за періодичністю перевірки знань та навчання з питань охорони праці осіб, відповідальних за безпечну експлуатацію котелень та опалювального обладнання.


Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській областіАДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)