Круглий стіл з представниками цукрового заводу «Сігнет-Центр»

дата публікації 13.09.2017

Щороку у вересні в Україні розпочинається сезон цукроваріння. З метою попередження травматизму на підприємстві в період приймання та переробки цукрової сировини, головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Житомирській області Петро Беляк зустрівся за круглим столом з працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «Сігнет-Центр», що у селі Андрушки Попільнянського району.

Петро Беляк проаналізував стан виробничого травматизму і охорони праці у цукровому виробництві, особливу увагу звернув на важливість своєчасного проведення спеціального навчання, інструктажів з охорони праці, медоглядів, дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, забезпечення працівників спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального захисту.

Також фахівець Управління Держпраці акцентував увагу керівництва цукрового заводу на вимогах безпеки праці під час виконання робіт щодо розвантаження, укладання, підготовки цукросировини, експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки при виробництві цукру. Окремо інспектор зупинилився на питанні дотримання вимог техніки безпеки і виробничої санітарії в цукровій промисловості.

У підсумку, Петро Беляк рекомендував посилити контроль за станом охорони праці та промислової безпеки, трудової дисципліни на підприємстві, щоб не допустити нещасних випадків і травмувань працівників на цукровому заводі.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області
АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)