У Бердичеві фахівці Управління Держпраці говорили про дотримання вимог діючого законодавства про працю і охорону праці

дата публікації 15.12.2017

В актовій залі Бердичівської районної ради спеціалісти Управління Держпраці у Житомирській області провели нараду з селищним та сільськими головами, спеціалістами організацій та установ району, управлінь та відділів райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради.

Участь у нараді взяли начальник відділу з питань нагляду в АПК та СКС Володимир Шевчук, головні державні інспектори Управління Держпраці Володимир Первушин і Максим Соков, а також голова райдержадміністрації Едуард Томашевський та голова районної ради Софія Томашевська.

Під час зустрічі обговорено питання дотримання вимог діючого законодавства про охорону праці, особливості здійснення державного нагляду і контролю за додержанням законодавства про працю.

Учасники заходу мали можливість поставити запитання спеціалістам Управління та отримати компетентні відповіді.

Представники Держпраці зосередили увагу на заходах з недопущення аварій та травмування працівників, детально зупинилися на питаннях розслідування нещасних випадків. Також проінформували про порядок нарахування виплат по страхових випадках, роз’яснили права працівників на отримання виплат внаслідок нещасних випадків відповідно до чинного законодавства України.


За матеріалами: berdichev-rayrada.zt.gov.uaАДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)