Особливості державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю обговорили на навчальному семінарі для інспекторів праці Управління Держпраці

дата публікації 16.01.2018

15 січня 2018 року під головуванням начальника Управління Держпраці у Житомирській області Сергія Сечіна відбувся навчальний семінар для інспекторів праці Управління.

Під час навчання обговорили новації в законодавстві про працю, зокрема, Сергій Сечін зазначив, що відтепер інспектори працюватимуть за іншою процедурою, використовуючи затверджені Міністерством соціальної політики нові форми документів для оформлення заходів державного нагляду і контролю у сфері трудового законодавства.

Сергій Сечін зобов’язав інспекторів праці забезпечити оперативне реагування на кожне повідомлення про факти використання неоформлених трудових відносин та заборгованості із виплати заробітної плати в усіх районах Житомирської області.

Разом з тим, заступник начальника Управління Світлана Возна розповіла про стан взаємодії з органами місцевого самоврядування з питань державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, а також наголосила, що потрібно продовжити активну інформаційно - роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання області щодо негативних наслідків використання незадекларованої праці, дотримання розміру виплати мінімальної заробітної плати, недопущення заборгованості по заробітній платі.

Наприкінці заходу до інспекторів праці також звернувся Ярослав Локазюк, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Управління. Він вкотре окреслив повноваження інспекторів праці, за перевищення яких загрожує відповідальність, наголосив на чіткому дотриманні посадових обов’язків та етики державного службовця, а також акцентував увагу на особливостях подання електронних декларацій державними службовцями у 2018 році.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області
АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)