Начальник Управління Держпраці Сергій Сечін взяв участь у роботі I Регіонального форуму «Житомирщина – територія можливостей»

дата публікації 16.05.2018

16 травня 2018 року, у Житомирі стартував І Регіональний форум «Житомирщина - територія можливостей». Під час форуму обговорювали проблеми та осмислення сучасних тенденцій, налагоджували систему комунікації представників державних та приватних інституцій, громадськості.

У рамках Форуму відбулось засідання економічного дискусійного клубу. Участь у дискусійному клубі взяли голова облдержадміністрації Ігор Гундич, голова облради Володимир Ширма, делегації Китаю, Грузії, Молдови, Словенії, Польщі, Казахстану, депутати, підприємці та меценати Житомирщини. Від Управління Держпраці у Житомирській області на цьому заході перебував начальник Управління Держпраці у Житомирській області Сергій Сечін.

За словами керівництва області, ідея цього форуму полягає у тому, щоб представити можливості Житомирщини, тому і назва – «Житомирщина – територія можливостей». Так, на 6 експозиціях у центрі Житомира підприємці показали галузі, у яких Житомирщина досягла певних результатів – це сонячна енергетика, виробнича сфера, сільське господарство тощо. Також голова облдержадміністрації додав, що на сьогодні на території Житомирщини є підприємства з іноземними інвестиціями 50 країн світу.

В рамках економічного дискусійного клубу відбулись презентації економічного та інвестиційного потенціалу Житомирщини. Не оминуло уваги і питання так званого «кадрового голоду», адже відтік молодих і кваліфікованих кадрів з України є сьогодні найбільшою загрозою для держави.

«Основними причинами трудової міграції є вищі зарплати і стандарти життя. Тому важливим є створенням належних і безпечних умов праці, надання соціальних гарантій працівникам, аби вони були впевнені у своєму майбутньому та розбудовували власну країну», - зазначив Сергій Сечін, начальник Управління Держпраці у Житомирській області.

Очільник Управління зауважив, що питання легалізації трудових відносин та дотримання соціальних гарантій в оплаті праці залишаються першочерговими для Держпраці і тому варто спрямувати усі зусилля на підвищення рівня заробітної плати та дотримання норм законодавства щодо оплати праці кожним роботодавцем, щоб кваліфіковані працівники залишались в Україні.

Окремо, за ініціативою Управління Держпраці учасники і гості дискусійного клубу отримали можливість ознайомитись із інформаційними матеріалами Міжнародної організації праці на тему «Поліпшення безпеки та охорони здоров’я молодих працівників».

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській областіАДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)