Про запровадження карантинних заходів в Управлінні Держпраці у Житомирській області

дата публікації 17.03.2020

Шановні громадяни! З метою недопущення інфікування коронавірусом Covid-19 і поширення захворювання на території Житомирщини в Управлінні Держпраці у Житомирській області з 17.03.2020 запроваджується низка тимчасових карантинних заходів, зокрема, тимчасово призупинено:
1) проведення інформаційно-роз'яснювальних заходів, що передбачають безпосереднє відвідування суб'єктів господарювання;
2) проведення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю);
3) прийняття рішення щодо проведення інспекційних відвідувань з питань виявлення неоформлених трудових відносин;
4) особистий прийом громадян.

Звертаємо Вашу увагу на те, що після закінчення заходів, пов'язаних з карантином, проведення фахівцями Держпраці всіх вищезазначених заходів буде відновлено.

Увага! З 17.03.2020 на період обмежувальних заходів, всі структурні підрозділи Управління Держпраці у Житомирській області переходять на дистанційну форму роботи, тому просимо Вас тимчасово обмежити особисте відвідування приміщення та кабінетів Управління.

Для подачі письмових звернень, заяв та документів просимо скористатись поштою або нашою скринькою, яка розташована на першому поверсі (м. Житомир, вул. Шевченка 18-А, 1 поверх). Якщо є можливість передати нам документи електронною поштою, то надайте перевагу даному способу.

Нагадуємо про можливість подання електронного звернення. Форма для подання електронних звернень громадян до Держпраці та її територіальних органів розміщена на нашому сайті у розділі "Звернення" - "Звернення громадян". Електронні звернення необхідно надсилати на електронну адресу: 06zt@dsp.gov.ua.

Повідомити про незадекларовану працю також можна онлайн на головній сторінці нашого сайту за допомогою кнопки "повідомити про незадекларовану працю".

Для отримання інформації/консультаційної допомоги, у межах компетенції Держпраці, у телефонному режимі, будь ласка, телефонуйте: (0412) 34-68-70.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області

АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)