Про запобігання поширенню коронавірусної хвороби та виконання завдань Уряду говорили під час робочого візиту Міністра розвитку громад та територій України на Житомирщину

дата публікації 17.08.2020

14 серпня начальник Управління Держпраці у Житомирській області Сергій Сечін взяв участь у нараді з актуальних питань регіонального розвитку Житомирської області під головуванням Міністра розвитку громад і територій України Олексія Чернишова.

Учасники наради обговорили такі питання: запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 та виконання завдань Уряду; стан реалізації програми Президента України «Велике будівництво» в Житомирській області; реформа децентралізації у Житомирській області; подолання наслідків надзвичайної ситуації в результаті лісової пожежі на території Овруцького району.

У своїй доповіді, зокрема, Сергій Сечін звернув увагу на особливості розслідування гострих професійних захворювань на COVID-19 внаслідок коронавірусу SARS-CoV-2. Очільник відомства зазначив, що нині вже 124 розслідування завершено: у 37 випадках захворювань на COVID-19 встановлено зв’язок з умовами праці, у 81 – не встановлено.

Після наради відбувся спільний пресбрифінг Олексія Чернишова та Віталія Бунечка, під час якого Міністр окреслив пріоритетні напрямки роботи очолюваного ним міністерства та стан реалізації в регіонах державних програм, а також разом із головою ОДА відповів на запитання журналістів.

Пресслужба Управління Держпраці у Житомирській області

АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)