Тематична дискусія з питань реалізації та захисту прав людини

дата публікації 17.12.2019

З нагоди Міжнародного дня прав людини, який щорічно відзначається 10 грудня та підсумовуючи Тиждень права, 16 грудня в Учбово-методичному центрі ФПО відбулась тематична дискусія з питань реалізації та захисту прав людини, участь у якій взяли представники Федерації профспілок Житомирської області, Головного територіального управління юстиції Житомирської області та Управління Держпраці у Житомирській області.

Під час зустрічі соціальні партнери вкотре звернули увагу на особливості нормотворчої діяльності, як елементу захисту прав громадян, порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, а також Урядовий проєкт Кодексу законів про працю України.

У своєму виступі фахівець сектору юридичного забезпечення Управління Держпраці Руслана Самчук окремо звернула увагу на законопроект №1233 про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо усунення норм, які порушують права та законні інтереси роботодавців України.

До обговорення зазначених питань долучились голови членських організацій ФПО та інші учасники заходу, після чого були прийняти відповідні рішення.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області

АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)