Увага! Управління Держпраці закликає роботодавців утриматись від відряджень працівників у зв’язку з погіршенням погодних умов

дата публікації 18.01.2018

Управління Держпраці у Житомирській області повідомляє, що за даними Українського гідрометеорологічного центру, з 17 січня та протягом найближчих днів майже на всій території України відбудеться суттєве ускладнення погодних умов. Очікується посилення вітру, місцями сильні та дуже сильні снігопади, хуртовини, утворення снігового покриву висотою до 40 сантиметрів, на дорогах ожеледиця.

За даних погодних умов підвищується ризик виникнення нещасних випадків при дорожньо-транспортних пригодах та травмування працівників під час пересування, основними причинами якого є падіння через незадовільний стан тротуарів, доріг (неприбраний сніг, ожеледиця, вибоїни, ями), падіння з даху буруль, снігу тощо.

Враховуючи зазначене, та з метою запобігання виробничого травматизму пропонуємо керівникам підприємств, установ, організацій Житомирської області, за можливості, обмежити відрядження своїх працівників на період погіршення погодних умов та вжити відповідних заходів для організації безпечного виконання робіт в умовах ускладненої погодної ситуації.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області
АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)