Відбулось засідання колегії

дата публікації 18.08.2016

17 серпня 2016 року відбулось засідання колегії Управління Держпраці у Житомирській області, на якому було підведено підсумки діяльності Управління за І півріччя 2016 року та визначено завдання на подальше вдосконалення наглядової діяльності у сфері промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, додержання законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення.

У роботі колегії взяли участь начальник Управління Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків у Житомирській області Віктор Лубчук, заступник директора Департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації Світлана Бойм, виконавчий директор Об’єднання організацій роботодавців Житомирської області Юрій Гамкрелідзе, директор ДП «Житомирський експетроно-технічний центр Держпраці» Ігор Арнаут.

У своєму виступі Начальник Управління Сергій Сечін розповів про найважливіші цілі і завдання, які зараз стоять перед Управлінням Держпраці у Житомирській області. Одним із пріоритетних завдань залишається контроль за дотриманням законодавства про працю та створення умов для роботи системи охорони праці на виробництві нашої області.

Про ефективність заходів державного нагляду за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення доповіла заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Інна Молодковець, - «Нашим досягненням є співпраця з правоохоронними органами, пенсійним фондом, фіскальною службою, департаментом праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації. Також плануємо активніше співпрацювати з об’єднаннями організацій роботодавців міста і області.»

Головний державний інспектор сектору розслідування, аналізу, обліку аварій і виробничого травматизму Ганна Василенко і лікар з гігієни праці Ірина Джиоєва доповіли про проблеми, які виникають під час проведення спеціальних розслідувань нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві та шляхи їх вирішення. До виступу фахівців приєднався начальник Управління Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків у Житомирській області і окремо зупинився на питанні співпраці між управліннями.

Далі начальник відділу нагляду в АПК та СКС Володмимир Шевчук підвів підсумки роботи відділу за перше півріччя, а також зауважив на заходах щодо підвищення ефективності здійснення державного нагляду та відомчого контролю за станом охорони праці на підприємствах АПК, СКС та деревообробної промисловості Житомирської області. В свою чергу, начальником відділу нагляду у будівництві, котлонагляді, транспорті та зв’язку Петром Кур’ятою було прокоментовано ситуацію щодо експлуатації ліфтів та атракціонів, що відпрацювали граничний строк експлуатації та яким не проведено експертне обстеження.

Не оминуло уваги й важливе питання попередження проявів корупції. Головний спеціаліст – юрисконсульт сектору юридичного забезпечення Олександр Горбовський надав роз’яснення норм законодавства про засади запобігання та протидії корупції. Учасники колегії розглянули питання організації роботи по здійсненню заходів щодо запобігання та виявлення корупції, а також зміни та доповнення до Законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції» та інших нормативно-правових документів з питань антикорупційного законодавства.

У підсумку, голова колегії подякував гостей та учасників колегії за участь та співпрацю.

«Подальша робота Управління Держпраці у Житомирській області також буде спрямована на проведення профілактичної роботи, до якої будуть залучені представники органів влади, роботодавців та громадськості області, і яка, у підсумку, має суттєво покращити стан трудових відносин і охорони праці на підприємствах Житомирщини», - наголосив Сергій Сечін.


Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській областіАДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)