Результати роботи у напрямку легалізації трудових відносин на території Житомирської області розглянули під час навчального семінару для інспекторів праці Управління Держпраці

дата публікації 20.07.2018

19 липня 2018 року під головуванням заступника начальника Управління Держпраці у Житомирській області Світлани Возної відбувся навчальний семінар для інспекторів праці Управління Держпраці.

Відкриваючи семінар, Світлана Возна відзначила досягнення відомства у напрямку виявлення неоформлених працівників в регіоні і важливість проведення навчальних заходів. «Постійне підвищення кваліфікації усіх інспекторів, - підкреслила заступник начальника Управління, - запровадження систематичного їх навчання і перевірки знань - це одне з найважливіших завдань».

Під час заходу інспектори праці детально проаналізували результати інспекційних відвідувань та проведення інфомаційно - роз’яснювальних заходів з питань легалізації трудових відносин. Зокрема, за результатами проведених інспекційних відвідувань, роз’яснювальної роботи та участі в робочих групах з питань детінізації та зайнятості населення протягом січня – червня 2018 року офіційно працевлаштовані близько 2 тисяч працівників. Слід зазначити, що більша частина працівників задекларувала свою працю, тобто оформила свої трудові відносини з роботодавцем належним чином, саме після проведення фахівцями Управління Держпраці роз’яснювальної роботи.

Також під час семінару зосередились на питаннях недоліків у роботі, врахувавши проаналізовані зауваження та заперечення до актів інспекційних відвідувань, які надходили від суб’єктів господарювання. Розглянули інші шляхи подолання незадекларованої праці в області.

У підсумку, Світлана Возна наголосила на посиленні роботи інспекторів праці щодо легалізації трудових відносин найманих працівників за результатами інспекційних відвідувань та масштабної роз’яснювальної роботи з роботодавцями та найманими працівниками для досягнення високої результативності у вирішенні проблеми незадекларованої праці в Україні.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській областіАДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)