Інформаційно-роз’яснювальна робота інспекторів праці з роботодавцями області триває

дата публікації 20.08.2020

У рамках інформаційної кампанії з детінізації зайнятості населення в області, інспектори праці продовжують здійснювати відвідування суб’єктів господарювання Житомирської області.

Роботодавців та найманих працівників інформують про найбільш ефективні способи дотримання трудового законодавства, проводять бесіди щодо неоформлених належним чином трудових відносин, які призводять до негативних наслідків як для працівників, так і для роботодавців. Особливу увагу акцентують на відповідальності за порушення законодавства про працю.

Інформаційно-роз’яснювальна робота інспекторів праці спонукає роботодавців поглянути під іншим кутом зору на стиль ведення свого бізнесу та згадати про соціальну відповідальність перед державою та своїми працівниками. Під час таких заходів, і роботодавці, і наймані працівники мають можливість одержати саме ту інформацію, яка сприятиме реалізації їх особистих потреб, прав і можливостей у світі праці.

Нагадуємо, Управління Держпраці у Житомирській області надає всебічну інформаційну допомогу з питань застосування трудового законодавства. Для отримання фахової консультації можна звернутися до фахівців Управління Держпраці у Житомирській області за телефоном (0412) 34-68-70 або відправити повідомлення на електронну пошту Управління 06zt@dsp.gov.ua.

Пресслужба Управління Держпраці у Житомирській області

АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)