Про превентивну роботу у напрямку подолання незадекларованої праці з соціальними партнерами

дата публікації 20.08.2020

21 серпня в Управлінні Держпраці відбулась спільна нарада щодо продовження роботи у напрямку детінізації ринку праці на Житомирщині за участі керівництва Управління, представників обласних управлінь Пенсійного фонду та Державної податкової служби.

Під час зустрічі з соціальними партнерами узгодили питання продовження спільної роботи щодо детінізації ринку праці та можливих механізмів взаємодії у цьому напрямі.

Нагадуємо, з червня 2020 року триває масштабна інформаційна кампанія, під час якої інспектори праці консультують роботодавців щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, переваг офіційного працевлаштування та ризиків незадекларованої праці.

Найближчим часом Держпраці запланована інспекційна кампанія, під час якої будуть здійснюватися заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю з питань виявлення неоформлених трудових відносин. Заходами контролю будуть охоплені суб’єкти господарювання, у яких за результатами інформаційної кампанії буде встановлена невідповідність фактичної кількості працівників даним Реєстру застрахованих осіб та у яких відсутня позитивна динаміка працевлаштування.

Нагадуємо, Управління Держпраці у Житомирській області надає всебічну інформаційну допомогу з питань застосування трудового законодавства. Для отримання фахової консультації можна звернутися до фахівців Управління Держпраці у Житомирській області за телефоном (0412) 34-68-70 або відправити повідомлення на електронну пошту Управління 06zt@dsp.gov.ua.

Пресслужба Управління Держпраці у Житомирській області

АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)