Завершення проєкту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» та презентації нового проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні»

дата публікації 22.11.2019

21 листопада в Києві відбулась конференція з нагоди завершення проєкту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» та презентація нового проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні». Захід організовано Міжнародною організацією праці (МОП) та Представництвом Європейського Союзу в Україні. Новий проєкт передбачає продовження надання Урядові України підтримки у вищезазначених сферах.

Участь у заході взяли: Фредерік Куне - перший радник, керівник відділу «Економічна співпраця, соціальний та регіональний розвиток», Представництво ЄС в Україні; Пабло Матеу - т.в.о. координатора системи ООН в Україні; Маркус Пілгрім - директор групи технічної підтримки з питань гідної праці та Бюро МОП для країн ЦСЄ, Будапешт; Хав’єр Барберо - старший спеціаліст з безпеки і здоров’я на роботі, МОП, Женева; Микола Бабенко - секретар Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів; Сергій Савчук - національний координатор МОП в Україні; Антоніу Сантуш - менеджер проєкту ЄС-МОП в Україні, представники Міністерства соціальної політики, Держпраці, ФРУ, Конфедерації вільних профспілок України. Від Управління Держпраці у Житомирській області участь у заході взяв заступник начальника Управління Сергій Зибалов.

Під час заходу розглянули результати та ключові досягнення проєкту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці», завдяки якому відбулося скорочення масштабів незадекларованої праці в Україні та реформування системи інспекції праці відповідно до стандартів ЄС. Обговорили виклики для інспекції праці та можливі рішення, що можуть бути реалізовані за підтримки нового проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні».

Голова Держпраці України Роман Чернега під час виступу подякував за реалізацію проєкту та підкреслив його високу результативність, зазначивши, що проєкт дав не лише теоретичні знання, а вже і практичні результати, які є досить вагомими для розвитку країни. Проте ще є над чим працювати.

«Гідна праця, безпечні умови праці, офіційне працевлаштування, достойна заробітна плата та соціальні гарантії для кожного українця мають стати не чимось далекоглядним, а реальністю сьогодення» – завершив Голова Держпраці.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області

АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)