Навчальні семінари для інспекторів праці органів місцевого самоврядування Житомирської області тривають

дата публікації 23.05.2018

22 травня 2018 року, фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Житомирській області провели черговий навчальний семінар з інспекторами праці та відповідальними особами органів місцевого самоврядування (ОМС) області.

Участь у навчанні взяли інспектори праці ОМС Коростенського, Малинського, Овруцького, Попільнянського, Хорошівського, Лугинського, Ємільчинського, Радомишльського, Бердичівського районів, які вже отримали посвідчення.

Під час навчання фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці надали роз’яснення з питань використання інформаційної системи «Візит», зазначили організаційні складові щодо внесення інспекційних відвідувань, провели практичний семінар з її використання.

Також учасники семінару детально розглянули порядок складання документів при здійсненні інспекційних заходів. Як заповнити відповідні форми документів згідно з вимогами законодавства учасникам навчального семінару роз’яснили головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Самчук Руслана і Фещенко Павло. Фахівці Держпраці наголосили на необхідності самоосвіти, активного опрацювання чинних норм трудового законодавства, дотримання термінів звітності та постійного діалогу з інспекторами-кураторами від Управління Держпраці.

На запрошення фахівців Управління участь у зібранні взяла начальник відділу управління платежів до пенсійної системи та захисту прав застрахованих осіб головного Управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Світлана Пінчук. Посадовець відзначила ефективність співпраці з Управлінням Держпраці і дієвість обміну даними про суб’єктів господарювання, які здійснюють свою виробничу діяльність на тій чи іншій території області з явними ознаками порушення трудового законодавства, для створення спільної інформаційної бази.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській областіАДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)