Питання безпечної експлуатації газового господарства обговорено у медичних закладах міста Коростень

дата публікації 23.07.2018

19-20 липня 2018, головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Житомирській області Олександр Мирончук провів семінари для інженерно-технічного персоналу і працівників районного центру первинної медико-санітарної допомоги та центральної міської лікарні міста Коростеня. Під час семінарів обговорено актуальні питання з охорони праці та промислової безпеки, зокрема, безпечна експлуатація газового господарства.

Під час обох заходів Олександр Мирончук звернув увагу присутніх на вимоги нормативно-правових актів з охорони праці та наголосив на обов’язковому їх виконанні.

Також обговорено питання безпечної експлуатації систем газопостачання. Головний державний інспектор наголосив, що у медичних закладах повинен здійснюватися постійний нагляд за роботою газових приладів, справним станом газового обладнання. На постійному контролі мають бути питання проведення планових технічних оглядів та ремонтних робіт.

Окремо головний державний інспектор ознайомив учасників семінарів зі станом травматизму за останні роки і статистикою аварій, пов’язаних із використанням газу в побуті на території Житомирської області.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській областіАДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)