Представників Городницької і Броницької ОТГ проінформували про повноваження інспекторів праці, порядок проведення інспекційних відвідувань та зміни у трудовому законодавстві

дата публікації 24.01.2018

За участі інспектора праці Управління Держпраці Тетяни Захарової, спеціалістів центру зайнятості, експертів Новоград-Волинського центру розвитку підприємництва, Новоград-Волинської районної державної адміністрації 23 та 24 січня 2018 року відбулись семінари для підприємців та працівників Городницької і Броницької об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Заходи ініційовано з метою надання представникам ОТГ теоретичних знань і напрацювання практичних механізмів вирішення робочих питань.

Під час заходу розглянули актуальні питання законодавства про працю та останні зміни у трудовому законодавстві, зокрема, підвищення мінімальної заробітної плати та відповідальності за порушення законодавства про працю, порядок проведення інспекційних відвідувань, а також повноваження інспекторів праці.

Фахівець Управління Держпраці підкреслила виняткову роль інспекторів праці у вирішенні питань, що сьогодні є надзвичайно важливими для суспільства: забезпечення повної і своєчасної виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, належне оформлення трудових відносин і зазначила: «Наразі триває робота по забезпеченню посвідченнями інспекторів праці в органах місцевого самоврядування для подальшого державного контролю за додержанням законодавства про працю. Кількість інспекторів праці «на місцях» зростатиме».

Тетяна Захарова запропонувала представникам ОТГ використати можливість, яку їм дає влада та активніше долучатися до процесу визначення посадових осіб виконавчих органів ОТГ, обов’язками яких будуть передбачені повноваження з контролю за додержанням законодавства про працю.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області


АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)