Про превентивну роботу у напрямку подолання незадекларованої праці у сфері торгівлі та громадського харчування з соціальними партнерами

дата публікації 24.01.2020

23 січня 2020 заступник начальника Управління Держпраці у Житомирській області Світлана Возна провела спільну нараду з соціальними партнерами, на якій обговорили та скоординували подальші кроки у напрямку подолання незадекларованої праці у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування.

Зокрема, представники обласних управлінь Держпраці, податкової служби, пенсійного фонду, служби зайнятості та обласної державної адміністрації домовились про проведення спільних інформаційно-роз’яснювальних заходів серед суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у даних сферах, у тому числі шляхом безпосередніх візитів «на місця».

«На виконання доручення прем’єр міністра України, з 20 січня 2020 року на території України розпочалась масштабна інформаційна кампанія спрямована на подолання незадекларованої праці у сферах, де спостерігаються найвищі показники незадекларованої праці, зокрема, у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування. Інспектори праці спільно представниками ПФУ, ДПС, ДЦЗ, Держпродспоживслужби, профспілок, організацій роботодавців проводять превентивні заходи, під час яких інформують про ризики і наслідки незадекларованої праці», - зазначила Світлана Возна.

Наразі, на території Житомирщини спільно з представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування планується відвідування близько 6000 суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у цих сферах.

Підсумовуючи роботу спільної наради, заступник начальника Світлана Возна закликала соціальних партнерів відповідально поставитися до виконання доручення Уряду.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області

АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)