З роботодавцями Станишівської ОТГ говорили на тему оформлення трудових відносин та оплати праці

дата публікації 25.07.2018

24 липня 2018 року за участю фахівців Управління Держпраці у Житомирській області, Житомирського міського центру зайнятості, а також обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів відбувся семінар для роботодавців Станишівської об’єднаної територіальної громади.

Під час заходу інспектор праці Управління Держпраці Валентина Крупіч ознайомила роботодавців з основними вимогами чинного законодавства про працю у сфері трудових відносин. Детально зупинилась на питанні оформлення трудових відносин. «Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням роботодавця, з яким має бути ознайомлений працівник», - наголосила Валентина Крупіч.

Спеціаліст Управління Держпраці також звернула увагу роботодавців на типові порушення вимог трудового законодавства, які найчастіше виявляють інспектори під час інспекційних відвідувань, поінформувала про відповідальність та розміри фінансових санкцій, що застосовуються до роботодавців у разі виявлення порушень у 2018 році.

Крім того, протягом семінару роботодавці отримали кваліфіковані відповіді на питання, що їх цікавили, зокрема, щодо відмінності між трудовим та цивільно-правовим договорами, строків виплати заробітної плати, відпусток тощо.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській областіАДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)