Інформаційно-роз’яснювальна робота інспекторів праці Управління Держпраці з роботодавцями області триває

дата публікації 26.01.2018

З метою попередження порушень законодавства про працю, інспектори праці Управління Держпраці у Житомирській області проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу як у приміщенні Управління Держпраці під час прийому громадян, так і під час участі у роботі комісій з питань погашення заборгованості, легалізації, зайнятості, відвідувань роботодавців, семінарів, лекцій, тощо.

Так, з початку 2018 року фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці продовжують практику відвідування суб’єктів господарювання Житомирської області.

Роботодавців та найманих працівників інформують про найбільш ефективні способи дотримання трудового законодавства, проводять бесіди щодо останніх змін у трудовому законодавстві, гарантій забезпечення права громадян на працю, державних гарантій в оплаті праці, пільг та компенсацій працівникам призваних на військову службу. Проводять роз’яснювальну роботу щодо неоформлених належним чином трудових відносин, які призводять до негативних наслідків як для працівників, так і для роботодавців. Особливу увагу акцентують на відповідальності за порушення законодавства про працю.

У січні 2018 року рекомендації інспекторів праці вже отримали роботодавці Житомирського, Бердичівського, Попільнянського, Андрушівського, Малинського, Любарського, Новоград-Волинського, Коростишівського, Коростенського, Романівського та Баранівського районів (ОКП "Обласний учбово-курсовий комбінат ЖКГ", ПрАТ «Ладасервіс», ФОП Махиня Н. М., ФОП Шумська Т. А., ФОП Колихан В. В., ТОВ «Пам’ять», ФОП Колихан Р. П., ПТУ №12 м. Бердичів, ФОП Лежнюк А. С., ФОП Свет І. О., ФОП Гріх М. А., ФОП Боровик Л. С., ДП ДГ «Нова Перемога», ФОП Матюшенко М.М., ФОП Давидчук Г.П., ФОП Чорна Ю.В., ФОП Яблонська С. К. та інші).

Інформаційно-роз’яснювальна робота інспекторів праці спонукає роботодавців поглянути під іншим кутом зору на стиль ведення свого бізнесу та згадати про соціальну відповідальність перед державою та своїми працівниками. Під час таких заходів, і роботодавці, і наймані працівники мають можливість одержати саме ту інформацію, яка сприятиме реалізації їх особистих потреб, прав і можливостей у світі праці.

Управління Держпраці у Житомирській області надає всебічну інформаційну допомогу з питань застосування трудового законодавства. Для отримання фахової консультації можна звернутися, безпосередньо, до фахівців Управління Держпраці у Житомирській області за адресою м. Житомир, вул. Шевченка, 18-А, зателефонувати (0412) 34-68-70 або відправити повідомлення електронною поштою 06zt@dsp.gov.ua.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області


АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)