У Житомирі нагороджено переможців регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2018

дата публікації 26.04.2018

26 квітня 2018 року у приміщенні Житомирської обласної бібліотеки для дітей відбулось урочисте нагородження переможців регіонального туру VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» з нагоди відзначення Дня охорони праці у 2018 році.

Переможців вітали начальник та заступник Управління Держпраці у Житомирській області Сергій Сечін і Світлана Возна, а також очільник та фахівець обласного Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Валерій Прокопчук та Любов Клісовська.

На початку церемонії нагородження Сергій Сечін зауважив, що головна мета проведення в навчальних закладах Житомирської області районних і регіонального турів VIІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - це виховати високу культуру безпеки праці в різних сферах суспільного життя серед дітей і молоді, акцентувати їх увагу як майбутніх працівників на виробничих небезпеках і ризиках, а також сприяти розвитку дитячої творчості та підтримати талановиту молодь.

З вітальним словом до переможців звернулись представники обласного Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, - «Всі роботи заслуговують на нагороду. Ваші малюнки відрізняються і досконалою технікою виконання, і творчим осмисленням теми охорони праці».

Нагадаємо, що переможцями конкурсу «Охорона праці очима дітей» у Житомирській області стали:
перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років
1 місце – Кибалич Ірина з малюнком «Наслідки нехтування правилами безпеки» (Студеницька ЗОШ І-ІІІ ст., 10 років, с. Кмитів Коростишівського району)
2 місце – Постернак Аріна з малюнком «Охорону праці поважаєш - життя й здоров’я зберігаєш!» (Корнинський НВК, 8 років, смт Корнин Попільнянського району) та Пилипенко Роман з малюнком «Правила безпеки буду я вивчати та про охорону праці буду дбати!» (Бердичівська ЗОШ I-III ст. № 6 ім. Житниченка І. В., 7 років, м. Бердичів Житомирського району)
3 місце – Шевченко Андрій з малюнком «Засоби безпеки – надійна охорона праці» (Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, 8 років, м. Житомир) та Харук Вікторія з малюнком «Охорона праці в лісовій школі» (Сінгурівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 років, с. Волиця Житомирського району)

друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років
1 місце – Гразон Вероніка з малюнком «Кожен знає; охорона праці у житті допомагає» (Березянська ЗОШ І-ІІІ ст., 13 років, с. Березянка Ружинського району)
2 місце – Мінич Дарина (ОНЗ «Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст. №1», 12 років, с. Радчиці Овруцького району)
3 місце – Масловська Єлизавета з малюнком «Інструктажний півень» (БМЛ №15, 12 років, м. Бердичів Житомирського району)

третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років
1 місце – Ярошук Ілона з малюнком «Працюй безпечно та живи, тоді не трапиться біди!» (Ємільчинська гімназія, 15 років, смт Ємільчине Ємільчинського району)
2 місце – Маліновський Ілля з малюнком «Охорона безпеки праці» (Биківська ЗОШ І-ІІІ ст., 15 років, с. Биків Брусилівського району)
3 місце – Журбенко Марія з малюнком «Не працюй без шолому!» (Приворотська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 16 років, с. Привороття Брусилівського району)

Переможці отримали дипломи та цінні подарунки від Управління Держпраці у Житомирській області і соціальних партнерів.

«Висловлюємо подяку всім учасникам конкурсу, їх батькам, вчителям та керівникам навчальних закладів за активну участь та соціальним партнерам за сприяння в проведенні регіонального туру конкурсу на території Житомирщини», - зазначила у підсумку голова журі Конкурсу Управління Держпраці Світлана Возна.

Після церемонії діти отримали змогу переглянути виставку малюнків учасників Конкурсу як 2018 року, так і 2016-2017 років. Також на дітей чекав приємний подарунок від Житомирської обласної дитячої бібліотеки для дітей – екскурсія у Житомирський музей космонавтики.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській областіАДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)