Під час адаптивного карантину у Житомирській області інспектори Держпраці повертаються до здійснення заходів державного контролю

дата публікації 26.05.2020

Шановні громадяни та суб’єкти господарювання! Звертаємо Вашу увагу на те, що з 25 травня 2020 року фахівці Управління Держпраці у Житомирській області частково повертаються до здійснення своїх контрольно-наглядових повноважень, зокрема до:

1) проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) з підстав та у порядку, визначених Законом України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»;
2) проведення планових заходів державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику відповідно до Плану заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань праці на 2020 рік.

Також звертаємо Вашу увагу, що з метою недопущення інфікування коронавірусом Covid-19 і поширення захворювання на території Житомирщини, до завершення карантинних заходів просимо Вас тимчасово обмежити особисте відвідування приміщення та кабінетів Управління Держпраці у Житомирській області.

Натомість, для подачі письмових звернень, заяв та документів просимо скористатись поштою або нашою скринькою, яка розташована на першому поверсі (м. Житомир, вул. Шевченка 18-А, 1 поверх). Якщо є можливість передати нам документи електронною поштою, то надайте перевагу даному способу.

Для подання електронного звернення необхідно заповнити відповідну форму для подання електронних звернень громадян до Держпраці та її територіальних органів, яка розміщена на нашому сайті у розділі "Звернення" - "Звернення громадян". Електронні звернення необхідно надсилати на електронну адресу: 06zt@dsp.gov.ua.

Отримати консультацію з питань застосування законодавства про працю, охорону та гігієну праці, виробничого травматизму та розслідування нещасних випадків на виробництві, надання адміністративних послуг та з інших питань, що належать до компетенції Держпраці, можна у робочий час дистанційно.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області

АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)