Фахівець Управління Держпраці звернувся до підприємців міста Житомира та наголосив на вимогах трудового законодавства

дата публікації 26.07.2018

Богдан Савицький, інспектор праці Управління Держпраці у Житомирській області, 25 липня 2018 року спільно з представниками Житомирського міського центру зайнятості взяв участь у семінарі. Для обговорення та отримання консультацій з питань додержання законодавства про працю під час здійснення господарської діяльності на захід запросили фізичних осіб-підприємців міста Житомира та Житомирського району.

Під час семінару роботодавці отримали відповіді фахівця Управління Держпраці на запитання щодо дотримання порядку оформлення трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення їх прав і гарантій, зокрема, в частині дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, своєчасності виплати заробітної плати, страхування на випадок тимчасової втрати працездатності, безробіття та нещасного випадку на виробництві, офіційних відпусток та роз’яснення порядку здійснення нагляду і контролю за додержанням законодавства про працю.

Детально інспектор праці зупинився на негативних наслідках допуску до роботи найманих працівників без офіційного їх оформлення. «Роботодавець, який не оформляє офіційно працівників, провокує безвідповідальне ставлення їх до роботи, ухиляння від поставлених завдань, неетичну поведінку. Не можна виключати й того, що роботодавець ризикує натрапити на аферистів, внаслідок чого понести фінансові втрати. Окрім того, за кожного неоформленого працівника законом передбачена штрафна санкція у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат, наразі це 111 690 гривень», - наголосив Богдан Савицький.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській областіАДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)