Віталій Сажієнко представив першого заступника начальника Управління Держпраці в Житомирській області Вікторію Головакову

дата публікації 26.08.2020

Сьогодні, 26 серпня під час робочого візиту на Житомирщину т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталій Сажієнко представив колективу Управління Держпраці у Житомирській області першого заступника начальника Управління - Вікторію Головакову.

Під час представлення першого заступника начальника Управління Віталій Сажієнко звернув увагу на досвід роботи Вікторії Анатоліївни на керівних посадах, зокрема, й у територіальному органі Держпраці. Крім того, очільник Держпраці окреслив основні пріоритети в роботі Служби, серед яких: подолання незадекларованої праці, зменшення заборгованості із виплати заробітної плати, зменшення рівня виробничого та смертельного травматизму, захист трудових прав медичних та інших працівників, робота яких пов’язана з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження на COVID-19, своєчасне розслідування гострих професійних захворювань та інше.

Вікторія Головакова подякувала Віталію Сажієнку та колективу Управління за довіру, запевнивши в ефективному виконанні завдань, що стоять перед Службою.

Пресслужба Управління Держпраці у Житомирській області

АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)