Інформаційно-роз’яснювальна робота інспекторів праці з роботодавцями області триває

дата публікації 27.01.2020

У рамках інформаційної кампанії з детінізації зайнятості населення в області, фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці продовжують здійснювати відвідування суб’єктів господарювання Житомирської області.

Роботодавців та найманих працівників сфери торгівлі, тимчасового розміщення і організації харчування інформують про найбільш ефективні способи дотримання трудового законодавства, проводять бесіди щодо неоформлених належним чином трудових відносин, які призводять до негативних наслідків як для працівників, так і для роботодавців. Особливу увагу акцентують на відповідальності за порушення законодавства про працю.

Інформаційно-роз’яснювальна робота інспекторів праці спонукає роботодавців поглянути під іншим кутом зору на стиль ведення свого бізнесу та згадати про соціальну відповідальність перед державою та своїми працівниками. Під час таких заходів, і роботодавці, і наймані працівники мають можливість одержати саме ту інформацію, яка сприятиме реалізації їх особистих потреб, прав і можливостей у світі праці.

Нагадуємо, Управління Держпраці у Житомирській області надає всебічну інформаційну допомогу з питань застосування трудового законодавства. Для отримання фахової консультації можна звернутися, безпосередньо, до фахівців Управління Держпраці у Житомирській області за адресою м. Житомир, вул. Шевченка, 18-А, зателефонувати (0412) 34-68-70 або відправити повідомлення електронною поштою 06zt@dsp.gov.ua.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області

АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)