Студенти Будівельного коледжу ЖНАЕУ отримали рекомендації від фахівців Управління Держпраці у Житомирській області з питань безпеки праці у сфері будівництва

дата публікації 27.04.2018

У Будівельному коледжі Житомирського національного агроекологічного університету відзначили Всесвітній день охорони праці, в рамках якого викладачі і представники студентських груп коледжу зустрілись з фахівцями Управління Держпраці у Житомирській області та обласного управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Під час заходу говорили про особливості проведення Всесвітнього дня охорони праці у 2018 році під гаслом: «Здорове і захищене покоління», дивились фото- та відео сюжети, традиційно проведених з цієї нагоди заходів в коледжі у минулих роках, зокрема, роботи студентів-учасників конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» і конкурсу відеороликів «Охорона праці XXI століття».

У своєму виступі фахівці Управління Держпраці провели аналіз нещасних випадків, зокрема в будівельній галузі, їх причин та наслідків, а також навели приклади найбільш поширених порушень, які призводять до настання подібних ситуацій. Також інспектори Держпраці зосередили увагу на основних правилах електробезпеки, а також санітарно-гігієнічних умовах праці та професійних захворюваннях.

В свою чергу, представник Управління ВД ФСС у Житомирській області ознайомив студентів з діяльністю управління щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві у Житомирській області, розповів про кошти, які були виплачені по страхових випадках, що мали місце на виробництві.

У підсумку, студенти продемонстрували свої матеріали щодо проблем охорони праці у сфері будівництва, акцентуючи увагу на ролі роботодавця за створення безпечних та комфортних умов праці для молодих працівників у віці до 24 років, які ще не обізнані та не адаптовані до виробничих умов.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській областіАДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)