В районах області триває цикл інформаційних семінарів для роботодавців

дата публікації 30.01.2020

У рамках інформаційної кампанії з детінізації зайнятості населення в області, триває цикл інформаційних семінарів у районних центрах зайнятості, під час яких фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Житомирській області інформують роботодавців, які здійснюють свою діяльність у сферах торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Подібні інформаційні заходи вже відбулись у м. Житомирі, а також у Радомишльській, Хорошівській, Коростишівській, Баранівській, Романівській, Попільнянській філіях Житомирського обласного центру зайнятості. Спільно з керівниками і представниками пенсійного фонду, податкової служби, центрів зайнятості, Держпродспоживслужби та місцевх органів влади, інспектори праці обговорюють з роботодавцями найбільш важливі для них питання, надають роз'яснення з питань застосування українського законодавства при оформленні найманого працівника на роботу.

Варто зазначити, що всі зустрічі проходять у формі активного діалогу. Роботодавці мають змогу особисто поставити питання, які їх цікавлять представникам контролюючих органів та органів місцевого самоврядування і, як наслідок, одержати саме ту інформацію, яка сприятиме реалізації їх особистих потреб, прав і можливостей.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області

АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 34-68-70 - канцелярія (у робочі дні)