До уваги суб’єктів господарювання транспорту та кур’єрської діяльності Житомирщини!

дата публікації 30.10.2020

На виконання доручення Премєр-міністра України, з 28 жовтня на Житомирщині розпочалась інформаційна кампанія спрямована на подолання незадекларованої праці у сферах транспорту та кур’єрської діяльності.

Під час превентивних заходів інспектори праці закликають роботодавців та найманих працівників цих сфер діяльності обирати тільки задекларовану працю, проводять бесіди щодо негативних наслідків незадекларованої праці як для працівників, так і для роботодавців. Особливу увагу акцентують на відповідальності за порушення законодавства про працю.

Також під час таких заходів, і роботодавці, і наймані працівники мають змогу одержати саме ту інформацію, яка сприятиме у майбутгьому реалізації їх особистих потреб, прав і можливостей.

Увага! Усі заходи проводяться із врахуванням карантинних обмежень. На даний момент інспектори надають перевагу дистанційному інформуванню, у тому числі онлайн, засобами телефонного зв'язку, шляхом направлення інформаційних листів та інше.

Шановні роботодавці! Це лише інформаційні заходи, проте подбайте про своїх працівників вже зараз і задекларуйте їх працю відповідно чинному законодавству України!

Нагадуємо, Управління Держпраці у Житомирській області завжди надає всебічну інформаційну допомогу з питань застосування трудового законодавства. Для отримання фахової консультації можна звернутися до наших фахівців за телефоном (0412) 43-06-51 або відправити повідомлення на електронну пошту Управління 06zt@dsp.gov.ua.

Пресслужба Управління Держпраці у Житомирській області

АДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Facebook
Youtube

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 43-06-51 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 43-06-51 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)
Телефон для довідок щодо отримання вхідного реєстраційного номера: (0412) 43-06-51 - канцелярія (у робочі дні)