У Житомирі відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

дата публікації 30.11.2017

У Житомирському міському Палаці культури, 30 листопада, відбулись урочистості з нагоди Міжнародного дняvосіб з інвалідністю, який відзначають щорічно 3 грудня.

Цей день визначений для того, щоб привернути увагу суспільства до проблем та нагадати про постійний обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю.

Від Управління Держпраці у Житомирській області на цьому заході був Сергій Сечін, начальник Управління. За плідну #співпрацю в реалізації державної соціальної політики щодо працевлаштування людей з обмеженими фізичними можливостями та з нагоди прийдешнього свята директор Житомирського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів Ярослав Возний відзначив колектив Управління Держпраці грамотою.

Також були вручені грамоти та подяки найбільш активним представникам громадських організацій людей з інвалідністю. Житомирські громадські організації людей з інвалідністю об’єднують людей з активною життєвою та громадською позицією. Вони беруть активну участь в творчих конкурсах, спортивних змаганнях не тільки місцевого, а й всеукраїнського та міжнародного рівнів.


Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській областіАДРЕСА
10008
м. Житомир
вул. Шевченка, 18-А

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Facebook

КОНТАКТИ
Email: 06zt@dsp.gov.ua
Телефон: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Факс: (0412) 34-68-70 - приймальня (у робочі дні)
Телефон: (0412) 55-50-06 - черговий (у вихідні та святкові дні)