На Житомирщині розпочинається інформаційно-роз’яснювальна робота з персоналом медичних закладів, що використовують кисень

14 січня 2022

Відсьогодні у Житомирській області розпочинається інформаційно-роз’яснювальна робота у закладах охорони здоров’я з персоналом, який забезпечує роботу та обслуговування систем киснепостачання та альтернативних джерел електропостачання та з персоналом, який працює з медичним обладнанням, у якому використовуються медичні гази.

Така робота проводиться на виконання окремого доручення в.о. голови Державної служби з питань праці Ігоря Дегнери та у зв’язку з пожежою, що виникла у Косівській центральній районній лікарні під час використання медичного кисню.

Відповідно до доручення необхідно охопити превентивними заходами усі заклади охорони здоров’я, які експлуатують медичне, технологічне та інше обладнання підвищеної небезпеки.

Будуть проведені додаткові навчання та інструктажі з питань охорони праці та пожежної безпеки з персоналом, який забезпечує роботу та обслуговування систем киснепостачання та альтернативних джерел електропостачання на випадок аварійних ситуацій техногенного або природного характеру.

Після проведених заходів буде забезпечено моніторинг за станом усунення ознак порушення, які створюють загрозу життю та здоров’ю працівників.