Робоча група Управління Держпраці з питань подолання незадекларованої праці узгодила план спільних заходів на 2021 рік

15 січня 2021

В Управлінні Держпраці у Житомирській області відбулось перше засідання постійної діючої робочої групи з питань подолання незадекларованої праці.

До складу робочої групи увійшли представники Управління Держпраці, обласних управлінь Пенсійного фонду, Державної податкової служби, Національної поліції, Укртрансбезпеки, Держпродспоживслужби, Федерації професійних спілок, обласного Об`єднання організацій роботодавців, а також місцевих органів влади.

Під час засідання учасники узгодили паспорт неформальної зайнятості області та план спільних заходів щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік.

З метою подолання незадекларованої праці та поновлення трудових прав працівників, сторони домовились під час виконання своїх повноважень проводити аналіз інформації відносно суб`єктів господарювання та за результатами даного аналізу надавати відповідні матеріали до Управління Держпраці у Житомирській області для подальшого здійснення інспекторами праці своїх повноважень.

Також сторони домовились про продовження проведення із суб`єктами господарювання роз`яснювальної роботи про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, у тому числі – шляхом безпосередніх візитів у сферах торгівлі, оброблення деревини, діяльності готелів, ресторанів, кафе, транспорту та кур`єрської доставки, сільського господарства та будівництва.

Пресслужба Управління Держпраці у Житомирській області